Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Nové smlouvy na pronájem garážového stání

24.3.2020 8:15:11 Lenka Kovářiková, Odbor ekonomiky a majetku

Dobrý den,

nájem se zvyšoval pouze u garážových stání, u kterých byl nájem za měsíc menší než 500 Kč + DPH, a garáží, u kterých byl nájem za měsíc menší než 700 Kč + DPH, a to od 1. 4. 2020 a v souladu se stávajícími Pravidly pro nájem garáží a garážových stání a prodej garáží v majetku statutárního města Zlína. Zvýšení nájemného bylo schváleno Radou města Zlína již dne 16. 12. 2019. Nato navazující prováděcí termíny byly plánovány v předstihu, aby bylo možno v březnu podepsat smlouvy. Nikdo nemohl v té době počítat s takovým vývojem situace a opatřeními proti pandemii Covid 19.
Jestliže se nemůže nájemník dostavit osobně k podpisu smlouvy o nájmu garáže nebo podepsané vyhotovení doručit poštou či poslat po osobě blízké, je možné si na Odboru majetkové správy – oddělení správy bytových domů domluvit individuální řešení.
Pokud jde o opravy, začaly před dvěma lety postupné opravy elektroinstalace a výměna vstupních vrat u podzemních parkovacích stání na Podlesí a Na Honech, byl proveden celkový úklid a je objednána výmalba těchto garáží. V současné době připravujeme projektovou dokumentaci na rekonstrukci elektroinstalace a výměnu vstupních vrat u garáží na ul. Středová. Pak přijdou postupně na řadu garáže na ul. Slunečná, Jílová, Družstevní a Luční.
Úklid garáží dle smlouvy o nájmu garážového stání znamená, že je každý nájemník povinen udržovat předmět nájmu v řádném stavu, provádět jeho úklid a podílet se na úklidu společných prostor hromadných garáží. Nájemci nehradí k nájmu službu úklid, přesto statutární město Zlín v loňském roce provedlo úklid všech garáží. Statutární město Zlín provádí pravidelné kontroly a revize v garážích, zabezpečuje jejich osvětlení včetně veškeré údržby a oprav s výjimkou již zmíněného úklidu.

Hezký den

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«duben '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

Neplatí do odvolání
výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)