Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Tyršovo nábřeží - smíšená komunikace

13.5.2020 18:32:55 Jiří Mahdalík

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat ohledně nově předělané ulice na Tyršově nábřeží jestli zde bude kvůli zmiňovanému zklidnění provozu umístěna značka zákaz průjezdu s výjimkou pro cyklisty? Konkrétně se ptám na úsek od křížení s ulicí Smetanova u fotbalového stadionu po křížení s ulicí Čepkovská (popřípadě až po další křížení s ulicí Smetanova). Jelikož je daná silnice vybraná jako významný propojující úsek zlínské páteřní cyklostezky a cyklotrasy č. 471. tak by nebylo vhodné, aby tudy projížděla i doprava zkracující si cestu mezi Sokolskou ulicí a Čepkovem. Smíšení této dopravy s takto významnou cyklostezkou by přineslo nebezpečné situace obzvláště s ohledem na bezpečnost dětí, které by tuto trasu určitě hojně využívaly. Podobné opatření je ve Zlíně například v ulici Na Požáře, kde funguje velmi dobře. Projíždějící doprava tedy ta co by nekončila na Tyršově nábřeží by měla být odkloněna na Smetanovu ulici a Benešovo nábřeží, kde by nadále bez problémů a konfliktů s cyklotrasou mohla projíždět. Toto opatření by bylo i příjemné pro obyvatel Tyršova nábřeží z hlediska menší hlukové zátěže ze silnice.
Předem děkuji za odpověď.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '20»
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)