Divotvorný hrnec

20. 09. 2014 19:00 - 20. 09. 2014 21:45
Městské divadlo Zlín
Městské divadlo Zlín
577 636 207, prodej@divadlo.zlin.cz
www.divadlozlin.cz
Voskovcova a Werichova adaptace známého muzikálu plná napínavých okamžiků, s pohádkovými bytostmi a řadou známých písniček.

 

V režii umělecké šéfky Hany Mikoláškové hrají v hlavních úlohách Petra Králová nebo Markéta Kalužíková, Radovan Král nebo Marek Příkazký a v roli vodníka Čochtana Gustav Řezníček či Jan Leflík.

Realizační tým:

dramaturg: Miroslav Ondra režisér: Hana Mikolášková scéna a kostýmy: Zuzana Přidalová choreografie: Jan Bursa asistentka choreografie: Aneta Michalčíková hudební nastudování: Josef Fojta asistentka výpravy: Kateřina Höferová inspice: Petr Lukáš nápověda: Šárka Machová

PARTNEREM INSCENACE JE firma MONET+

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '14»
PÚSČPSN
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)