nové táboriste.jpg

Do letošního ročníku „Tvoříme Zlín“, zaslali lidé 39 návrhů na vylepšení veřejného prostoru

publikováno: 8.6.2021

Zlín – Stejně jako v přechozích letech i v tyto jarní měsíce mohli Zlíňané zasílat návrhy na úpravu veřejných prostranství města. V rámci projektu participativního rozpočtu tak obyvatelé Zlína letos zaslali celkem 39 návrhů, což je o pět návrhů více než loni. Na realizaci jednotlivých projektů je připraveno celkem pět milionů korun.

„Nyní budou zaměstnanci statutárního města Zlína prověřovat, nakolik jsou jednotlivé návrhy realizovatelné. Na podzim jednotlivé návrhy představíme veřejnosti a zveřejníme informace o možnosti hlasování. Samotné hlasování bude pravděpodobně zahájeno v listopadu,“ připomněla další postup radní Jana Bazelová

Zlíňané mohli navrhovat dva druhy projektů, a to tzv. malý projekt (do 0,5 milionu korun) a velký projekt (až 1,5 milionu korun). Realizováno bude právě tolik projektů, kolik se jich vejde do stanoveného rozpočtu pět milionů korun. O vítězných návrzích rozhodnou lidé v hlasování prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Zapojit se však mohou i Zlíňané bez přístupu na síť a to odevzdáním hlasu v městském informačním a turistickém středisku na radnici nebo v kancelářích místních částí.

Podrobná pravidla a další informace jsou k nalezení na webu tvorimezlin.cz nebo facebookovém profilu projektu. S dotazy se lze obracet také přímo na e-mail koordinátorky projektu tvorimezlin@zlin.eu.

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 486


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)