foto Krajské nemocnice.jpg

Dobrovolníci šijí roušky, s rozvozem potřebným pomůže zase radnice

publikováno: 17.3.2020

Zlín - Doporučení nosit roušky, ústenky či respirátory naráží na jejich nedostatek. Řada lidí se tak rozhodla roušky šít doma ručně a to nejen pro sebe, ale také pro potřebné ve svém okolí. S distribucí těchto roušek na správná místa může zase pomoci zlínská radnice.

Od středy 18. března až do odvolání se tak budou v podloubí radnice shromažďovat ručně šité roušky, které vyrobí dobrovolníci ze Zlína či okolí. Sběr roušek se uskuteční vždy ve všední dny od 8 do 16 hodin.

„Aktivity řady dobrovolníků si velmi ceníme. Za město tedy chceme zase pomoci s distribucí na potřebná místa, jako jsou domovy seniorů a zdravotnická zařízení či zařízení sociálních služeb,“ uvedl primátor města Jiří Korec. Vyrobené roušky vkládejte do připravených boxů.

Roušky musí být zabaleny v sáčku, doporučuje se po čtyřech kusech. V případě dodání většího počtu roušek nás prosím kontaktujte v rámci individuální domluvy na tel. 577 630 222.

Pomoci mohou i dobrovolníci, kteří jsou ochotni v době vyhlášeného nouzového stavu poskytnout jakékoliv služby nebo zboží. Zájemci mohou město kontaktovat prostřednictvím emailu: dobrovolnici@zlin.eu

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 6182


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)