DON QUIJOTE DE LA ANCHA V ZOO ZLÍN

18. 07. 2015 - 18. 07. 2015
Zoo Zlín - nádvoří zámku
Zoo a zámek Zlín-Lešná
www.zoozlin.eu

V sobotu 18. července nabídne zlínská zoo zcela mimořádné zpestření návštěvy. Brněnské Divadlo Klauniky pod režijním vedením Boleslava Polívky ve 14:00 hod. na nádvoří zámku Lešná zahraje vynikající komedii Don Quijote de la Ancha. Podle ohlasů je to výjimečné představení, které prodlužuje život!

Klaunikyáda nabídne svérázné zpracování osudů Dona Quijota a jeho věrného služebníka Sancho Panzy. Už jen díky režii Bolka Polívky nejde čekat klasické ztvárnění známého španělského díla. Před diváky tak předstoupí 2,38 metrů vysoký profesor španělského jazyka a literatury a sto dvaceti kilogramová Ancha pracující jako vychovatelka na kominickém internátě ve Šlapanicích, v kostýmech Dona Quijota a Sancho Panzy. Se skupinou španělštinářů se ujímají nelehkého úkolu: co nejlépe ztvárnit příběh důmyslného rytíře Dona Quijota.

Návštěvníci se tak mohou těšit na skvělý humor, nadsázku, fantazii, mystifikaci a dokonce i na malé dárečky.

Divadlo Klauniky Brno bylo založeno žáky Boleslava Polívky, Ing. Zdeňkem Mazáčem a PhDr. Zdeňkem Korčianem v roce 1986. Autorské divadlo se vyznačuje originálním inscenačním jazykem a vysokou improvizační schopností.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '15»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)