DSZO ruší od středy po dobu přerušení výuky všechny školní spoje

publikováno: 10.3.2020

Zlín - V souvislosti s opatřeními vlády ČR proti šíření koronaviru a přerušením výuky ve školách ruší od středy 11. března Dopravní společnost Zlín – Otrokovice všechny školní spoje MHD. Ostatní trolejbusové a autobusové spoje budou jezdit nadále podle jízdních řádů pro pracovní dny.

„Reagujeme okamžitě na poslední vývoj událostí v souvislosti s šířením koronaviru a přijatými opatřeními vlády ČR. Jestliže bude od středy 11. března přerušena výuka ve všech typech škol, je logické, že nebudeme za této mimořádné situace vypravovat ani žádné školní spoje MHD,“ uvedl ředitel DSZO Josef Kocháň.

Od středy 11. března až do odvolání nebude DSZO vypravovat žádné spoje, které jsou v jízdních řádech označeny poznámkou „jede ve dnech školního vyučování“. S výjimkou těchto školních spojů však bude MHD provozována v rozsahu a podle jízdních řádů platných pro běžné pracovní dny.

„Jde o mimořádné okamžité opatření, které se nemohlo promítnout do zastávkových jízdních řádů, ale ani do celostátních elektronických informačních systémů. Upozorníme cestující na tuto změnu alespoň operativními nápisy na elektronických informačních panelech, které máme umístěny nad nejvíce používanými zastávkami,“ upřesnil vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 2857


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)