Elektronické objednávky termínů

Rezervace termínu svatebního obřadu
Objednání do rezervačního systému
Zrušení rezervovaného termínu
Monitoring
Občanské průkazy připravené k převzetí
Cestovní doklady připravené k převzetí
Řidičské průkazy připravené k převzetí

Vážení občané,
prostřednictvím odkazu "Objednávání"Vám nabízíme možnost elektronicky se objednat v záležitosti vyřízení občanského průkazu, cestovního dokladu, řidičského průkazu, agendy evidence vozidel, ověřování (v Odboru občansko-správních agend), živnostenského a zemědělského podnikání a taxislužby (v Odboru živnostenském).

Provoz systému a jeho nastavení se snažíme podle rozsahu poptávky a praktických zkušeností průběžně vyhodnocovat a provádět možné úpravy.

Aktuální nastavení vychází z více faktorů, například též respektuje, že ne všichni občané využívají internet pro objednání, že někteří občané mohou přijít jen v době od 15 do 17 hodin a nechtějí být v tomto čase "znevýhodněni" před objednanými apod.

Odkazem "Monitoring" můžete zjistit aktuální stav v obsazenosti jednotlivých přepážek dle vyřizovaných činností a počet občanů ve frontě na obsloužení.

To umožní případně zvážit, zda se vyplatí jít pro vyřízení požadované záležitost ještě dnes,  odložit vyřízení na jiný pracovní den, nebo využít možnost elektronické objednávky na vybraný konkrétní den a hodinu.

Odkaz "Občanské průkazy připravené k převzetí" a "Cestovní doklady připravené k převzetí" a "Řidičské průkazy připravené k převzetí" je určen pro občany, kteří si chtějí převzít hotový doklad co nejdříve.

Občanské průkazy a cestovní doklady s biometrickými prvky vyhotovuje Státní tiskárna cenin nejpozději do 30 dnů (u řidičských průkazů do 20 dnů). Skutečná doba, kdy hotový doklad dorazí na pracoviště k předání občanovi bývá obvykle kratší. Nelze ji však nikdy spolehlivě předjímat, ani ovlivnit.

Pomocí uvedených odkazů je tak možné zjistit (podle datumu, kdy bylo o doklad požádáno), zda je již příslušný doklad připraven k převzetí.

Děkujeme Vám za Vaše poznatky a připomínky, které můžete zasílat rovněž na adresu: antoninsrajer@zlin.eu.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)