vizual-fajn-zivot-vyskovy-rgb.jpg

Fajn život - powered by Zlín

publikováno: 17.1.2020

Zlín - Město Zlín má ambici stát se moderním rodinným městem, které bude nabízet zázemí pro produktivní lidi, dostatek vyžití ve volném čase a celkově se rozvíjet. Již nyní však město poskytuje nemalé finanční prostředky k zajištění lepších podmínek pro život. Kampaň „Fajn život - powered by Zlín“ má za úkol seznámit obyvatele města s tím, co město podporuje, jak se rozvíjí a do jakých oblastí se investuje.

Zájem města je, aby se zde občanům dobře žilo. Tento zájem se však nedá schovat pouze pod termín “práce dobrého hospodáře”, ale také pod možnost mít zde práci, kvalitní bydlení, atd.  Město je tvořeno lidmi, a proto je dlouhodobým zájmem budovat moderní, prosperující, bezpečné město.

„Chceme, aby občané měli přehled o tom, co se ve městě děje, jak se město rozvíjí a do jakých oblastí se investuje. S tím má pomoci kampaň, která má informovat občany jaké projekty ve městě vznikají,“ řekl tiskový mluvčí města Tomáš Melzer.

Město jako instituce je tu, mimo jiné od toho, aby vytvářelo podmínky pro dobrý život. Ve stejné logice se nese hlavní zpráva Fajn život - powered by Zlín. A proč právě powered by Zlín? „Jde o metaforu, která se používá v různých kontextech - něco běží díky podpoře něčeho jiného. Ukazuje na důležitost podporovatele, v našem případě se jedná o statutární město Zlín,“ řekl Aleš Vrba, ředitel agentury Comtech, která vytvářela komunikační kampaň.

„Město chce dlouhodobě prezentovat akce, oblasti a projekty, které probíhají také díky jeho podpoře, navíc nad rámec základního fungování. Ne všichni občané vědí, které aktivity mohou fungovat pouze díky podpoře statutárního města Zlína, proto je naším cílem občany města v této věci informovat. Je potřeba zdůraznit, že kampaň je apolitická, měla by tedy mít přesah přes více volebních období,“ vysvětluje Tomáš Melzer.

Město Zlín má velkou oporu v podobě baťovské tradice. Tomáš Baťa přinesl do malé moravské vesničky vizi moderního prosperujícího města, kde mohou lidé nejen pracovat, ale také bydlet a trávit volný čas. Vize se mu povedla realizovat ve skutečnost, je tedy na co navazovat.

„S kampaní se budou obyvatelé setkávat na veřejných prostranstvích města, v rámci sportovních či kulturních událostí, v městském magazínu a na sociálních sítích. Bude taktéž spuštěna webová stránka fajnzivot.eu, kde návštěvníci naleznou informace o aktivitách města ve zjednodušené čtivé podobě. V případě, že návštěvníky budou zajímat detailnější informace k dané věci, budou nasměrování na oficiální web města,“ zakončil Melzer.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 2494

Další fotografie

Fajn život - powered by Zlín

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)