O promítání pod širým nebem je zájem

Filmové léto je v plném proudu

publikováno: 18.7.2019

Zlín – Další ročník Zlínského filmového léta má za sebou první promítací večery. I přes nepřízeň počasí, která v minulém týdnu panovala, byl o sledování filmů pod širým nebem velký zájem.

„Opět se nám potvrdilo, že filmový zážitek v příjemném prostředí setmělého parku Komenského je pro diváky lákavý. Přestože nám počasí moc nepřálo, Zlínské filmové léto si do této chvíle nenechalo ujít kolem tisícovky diváků,“ sdělila za organizátory vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína Eva Manišová.

Další letní promítání je připraveno na tento víkend 19. a 20. července. V domácí atmosféře se bude v pátek na fotbalovém hřišti v Přílukách promítat americký sci-fi film Bumblebee a o sobotním večeru si přijdou na své milovníci českých komedií. Tentokrát, ale nepůjde o starou komediální klasiku, ale o nový film Teroristka s Ivou Janžurovou.

Zlínské filmové léto bude pokračovat i o dalším víkendu 26. a 27. července. Plátno se z Příluk přesune na fotbalové hřiště do Malenovic, kde se budou promítat filmy Fantastická zvířata: Griendelwaldovy zločiny a nový francouzský snímek Co jsme komu zase udělali.

Na obou fotbalových hřištích se začne promítat od 21:30 hodin.

Zlínské filmové léto zakončí prázdniny o víkendu 30. a 31. srpna v Centrálním parku na Jižních Svazích, u travnatého valu. Na programu jsou američtí Úžasňákovi a český film Po čem muži touží. V tyto srpnové termíny se s projekcí začíná už od 21 hodin.

Vstup na všechny filmy je zdarma  a občerstvení na místě je zajištěno.

Přehled promítacích večerů je uveden na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

 

 

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 984

Další fotografie

Zlínské filmové léto

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)