Formulář - letní tábory

Správní rada Fondu mládeže a tělovýchovy statutárního města Zlína (dále jen FMTV) schválila termíny výzev pro podání žádostí o neinvestiční dotace z FMTV na rok 2022.

Žádosti o dotace na sportovní akce, mimořádné podpory a letní táborové pobyty dětí se podávají pouze elektronickou formou.

Elektronické formuláře pro podání žádosti budou uvolněny k vyplňování:

SPORTOVNÍ AKCE ve 3. ČTVRTLETÍ 2022 od 16. 5. 2022 od 8:00 hod. do 31. 5. 2022 do 14:00 hod.,

LETNÍ TÁBOROVÉ POBYTY DĚTÍ od 16. 5. 2022 od 8:00 hod. do 31. 5. 2022 do 14 hod.,

vždy po dobu termínů v jednotlivých dotačních programech.

FORMULÁŘE k vyplnění ZDE:

Program sportovní akce ve 3.Q/2022:

Program LETNÍ TÁBOROVÉ POBYTY DĚTÍ

Pozn. Po kliknutí na odkaz můžete být vyzvání k instalaci doplňkového softwaru, který si prosím nainstalujte.

 

Zpracování formuláře

image

 1. Zkontrolovat – po stisknutí tohoto tlačítka je žádost zkontrolovaná z hlediska vyplnění všech povinných polí. Nekontroluje faktickou správnost vyplněných údajů.
 2. Uložit/Uložit jako – stisknutím tohoto tlačítka přerušíte vyplňování žádosti. Tlačítko slouží k uložení rozpracované žádosti. Po jeho stisknutí se Vám uloží žádost do Vašeho počítače. Uložený soubor bude ve formátu XML. Tento soubor si nemůžete ve svém počítači zobrazit (nejde otevřít). Pro pokračování ve vyplňování žádosti si znovu otevřete „prázdnou“ žádost z odkazu výše. V záhlaví v levém horním rohu žádosti je tlačítko Načíst XML. Po stisknutí tohoto tlačítka se Vám otevře okno, ve kterém musíte najít XML soubor s rozpracovanou žádostí, který máte uložený ve svém počítači. Následně pokračujete ve vyplňování žádosti.
 3. Kontrolní tisk – stisknutím tohoto tlačítka se Vám zobrazí žádost v souboru PDF, který si můžete vytisknout, příp. uložit do počítače. Jedná se o pracovní verzi, která NENÍ podaná. Kontrolní tisk můžete používat opakovaně.

 

Postup pro odeslání žádosti

image

 1. Organizace, které mají datovou schránku:
 2. vyplníte formulář,
 3. pomocí tlačítka Zkontrolovat zjistíte, zda máte ve formuláři vyplněná všechna povinná políčka,
 4. zvolíte odeslání formuláře pomocí možnosti Odeslat přes datovou schránku, budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů do své datové schránky,
 5. po odeslání si formulář stáhnete do „pdf“ a uložte si ho na svůj počítač.

 

 1. Organizace disponující elektronickým podpisem:
 2. vyplňte formulář,
 3. pomocí tlačítka Zkontrolovat zjistíte, zda máte ve formuláři vyplněná všechna povinná políčka,
 4. zvolte možnost Elektronicky podepsat a odeslat e-mailem. Formulář podepíšete svým zaručeným elektronickým podpisem,
 5. po odeslání si formulář stáhněte do „pdf“ a uložte si ho na svůj počítač.

 

 1. Organizace, které nemají elektronický podpis:
 2. vyplníte formulář,
 3. pomocí tlačítka Zkontrolovat zjistíte, zda máte ve formuláři vyplněná všechna povinná políčka,
 4. zvolte poslední tlačítko Vytisknout vyplněný formulář,
 5. formulář se zobrazí ve formátu „pdf“, který vytisknete, současně si soubor stáhněte do „pdf“ a uložte si ho na svůj počítač,
 6. vytištěný formulář orazíte, podepíšete a dodáte v termínu ukončení zvolené výzvy do 14 hod. na Odbor školství a sportu, oddělení dotací a prevence kriminality, budova ul. Zarámí 4421 a to buď přímo do kanceláře č. 514, nebo na podatelnu.

Upozornění: Po zavření „pdf" souboru se Vám zobrazí číslo žádosti, pod kterým byla zaevidovaná do systému. Soubor pro tisk, příp. uložení si můžete znovu zobrazit pomocí tlačítka Vytisknout odeslaný formulář.

image

Po zavření prohlížeče již žádost nelze vytisknout!

Pozn. Vyplňování žádostí neponechávejte na poslední chvíli. Písemná žádost musí být doručena na Magistrát města v limitu stanoveném výzvou, tj. sportovní akce 2.Q/2022 do 13. 4. 2022 do 14:00 hod. Žádost dodaná po termínu bude vyřazena z projednávání.

Další informace: p. Petra Bellayová, tajemnice fondu

tel: 577 630 361/302 nebo e-mail: petrabellayova@zlin.eu

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)