Formulář – mimořádné podpory

Výběrové řízení/program na přidělení dotací

Správní rada Fondu mládeže a tělovýchovy statutárního města Zlína (dále jen FMTV) schválila termíny výzev pro podání žádostí o neinvestiční dotace z FMTV na rok 2021.

Žádosti o dotace na sportovní akce a mimořádné podpory se podávají pouze elektronickou formou.

Elektronické formuláře pro podání žádosti budou uvolněny k vyplňování:

MIMOŘÁDNÉ PODPORY V ROCE 2021 od 11. 1. 2021 od 8:00 hod. do 1. 11. 2021 do 14 hod.,

vždy po dobu termínů v jednotlivých dotačních programech.

FORMULÁŘE k vyplnění ZDE:

Program mimořádné podpory v roce 2021:

            https://formulare.zlin.eu/zadostfmtvmimoradnapodpora

Pozn. Po kliknutí na odkaz můžete být vyzvání k instalaci doplňkového softwaru, který si prosím nainstalujte.

Postup pro odeslání žádosti

1.       Organizace, které mají datovou schránku:

 2.       Organizace disponující elektronickým podpisem:

 3.       Organizace, které nemají elektronický podpis:

Upozornění: Po zavření „pdf" souboru se Vám zobrazí číslo žádosti, pod kterým byla zaevidovaná do systému. Soubor pro tisk, příp. uložení si můžete znovu zobrazit pomocí tlačítka Vytisknout odeslaný formulář.

Po zavření prohlížeče již žádost nelze vytisknout!

POZOR !!! – zvolíte-li tlačítko ULOŽIT/ULOŽIT JAKO – tím pouze vyplnění žádosti přerušíte. Tlačítko Uložit/Uložit jako slouží k uložení rozpracované žádosti. Po stisknutí tohoto tlačítka se Vám uloží žádost do Vašeho počítače. Uložený soubor bude ve formátu XML. Tento soubor si nemůžete ve svém počítači zobrazit (nejde otevřít). Pro pokračování ve vyplňování žádosti si znovu otevřete „prázdnou" žádost z odkazu výše. V záhlaví v levém horním rohu žádosti je tlačítko Načíst XML. Po stisknutí tohoto tlačítka se Vám otevře okno, ve kterém musíte najít XML soubor s rozpracovanou žádostí, který máte uložený ve svém počítači. Následně pokračujete ve vyplňování žádosti.
Pozn. Vyplňování žádostí neponechávejte na poslední chvíli. Písemná žádost musí být doručena na Magistrát města v limitu stanoveném výzvou, tj. mimořádné podpory do 1. 11. 2021 do 14. hod. Žádost dodaná po termínu bude vyřazena z projednávání.

Další informace: p. Petra Bellayová, tajemnice fondu
tel: 577 630 361/302 nebo e-mail: petrabellayova@zlin.eu


KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)