Fotografie z akcí

besedy

Vážení návštěvníci, zde můžete zhlédnout fotografie z besed se zajímavými hosty, které pro Vás Alternativa připravila. Pokud jste naše besedy navštívili, můžete zavzpomínat na jejich atmosféru. Těšíme se na Vás u dalšího setkání.

koncerty

Vážení návštěvníci, zde můžete zhlédnout fotografie z koncertů, které pro Vás Alternativa připravila. Pokud jste naše koncerty navštívili, můžete zavzpomínat na jejich atmosféru. Těšíme se na Vás při dalším z našich koncertních programů.

výstavy

Vážení návštěvníci, zde můžete zhlédnout fotografie z výstav, které pro Vás Alternativa připravila. Pokud jste některou z výstav navštívili, můžete zavzpomínat na jejich atmosféru. Pokud ne, podívejte se alespoň ve fotografiích, jak probíhaly vernisáže. Těšíme se na Vás při další výstavě.

jiné

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)