I senioři umí žít

I senioři umí žít naplno

Po 2 letech se nám podařilo, díky uklidnění epidemiologické situace, vrátit se k tradici seniorského odpoledne.  Již 11. ročník proběhl v úterý 21. září a netradičně zde byly předány ceny Zasloužilý senior a Zlínský anděl za rok 2020. Všechny přítomné přivítal náměstek pana primátora Aleš Dufek, předsedkyně Komise sociální a pro zdravotně postižené RMZ Michaela Blahová a vedoucí Odboru sociálních věcí Radana Dundálková. Bylo oceněno 5 seniorů - paní Naděžda Čuříková, paní Jarmila Šustková, pan František Zuska, pan Josef Pšenka a pan Jan Trávníček, kterému byla cena předán z důvodu hospitalizace dodatečně v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Následně přišla všechny přítomné potěšit mluveným slovem herečka Městského divadla Helena Čermáková. Zlínského anděla obdržely dvě sociální pracovnice – paní Michaela Stýblová a paní Jana Vrubelová a dvě pracovnice v sociálních službách – paní Pavlína Slouková a paní Hana Božková. Celý program moderoval Martin Pášma. Na závěr vystoupil Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens a Viktor Sodoma. Po ukončení koncertu proběhla autogramiáda, která ukázala, že oba uvedení pánové mají stále mnoho fanoušků a obdivovatelů.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)