JAZZOVÝ KONCERT – MAREK NOVOTNÝ QUINTET

21. 10. 2014 - 21. 10. 2014
ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín
ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín
577 018 162, alternativa@zlin.eu
www.zlin.eu

Marek Novotný, skladatel, pianista a aranžér, nabízí výhradně autorské skladby, držitel master's degree v oboru jazzové kompozice na University of Massachusetts. Skladby jsou melodicky svěží a invenční, široce prokomponované, inspirované impresionismem, ovšem kořeněné smyslem pro hudební vtip. Mezi členy kvintetu můžeme ocenit např. člena České filharmonie Jana Kellera hrajícího na violoncello, či trumpetistku a skladatelku Štěpánku Balcarovou, držitelku žánrového ocenění Anděl za nejlepší jazzovou desku roku 2013.

Vstupné 120,- Kč, studenti, senioři 50,- Kč (možno zakoupit v Městském informačním centru – přízemí radnice nebo v Alternativě před vystoupením).

Začátek v 18:00.

Dokumenty ke stažení

.pdf Jazzovy_koncert_Marek_Novotny_Quintet 304,73 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)