Jednotné kontaktní místo

Jednotné kontaktní místo bylo ve Zlínském kraji zřízeno na živnostenském odboru Magistrátu města Zlína, a to na základě zákona o volném pohybu služeb, kterým byla do českého právního řádu transponována směrnice Evropského parlamentu a Rady o službách na vnitřním trhu, jako součást celoevropské sítě jednotných kontaktních míst »

Hlavním cílem jednotného kontaktního místa (JKM) je usnadnit začínajícím podnikatelům vstup do podnikání, příp. zmírnění překážek pro stávající podnikatele, kteří mají zájem o rozšíření svých podnikatelských aktivit nejen na území ČR, ale i v jiných členských státech EU, EHP nebo Švýcarské konfederaci. Kromě toho JKM poskytuje také celou škálu dalších služeb a to nejen pro podnikatele.

Ve smyslu české právní úpravy má jednotné kontaktní místo dvě hlavní funkce a to informační a zprostředkovatelskou.

 V rámci informační služby JKM poskytuje

V rámci zprostředkovatelské služby JKM: 

JKM poskytuje poradenské a zprostředkovatelské služby bezplatně. Nejedná se však o právní poradenství a JKM nemůže řešit konkrétní věci či spory, které by šly nad rámec zákona o volném pohybu služeb.

I přesto, že se pracovníci JKM snaží poskytovat informace v co nejkratším čase, nelze vzhledem k šíři poskytovaných informací, zejména pak v případě informací získávaných ze zahraničí, garantovat poskytnutí odpovědi na počkání.

V České republice tvoří síť jednotných kontaktních míst kromě živnostenského odboru Magistrátu města Zlína dalších 14 obecních živnostenských úřadů působících v sídle kraje a jedno elektronické jednotné kontaktní místo. 

Kontakt na JKM ve Zlíně:

Magistrát města Zlína, Odbor živnostenský

adresa: Zlín, Zarámí 4421
telefon: +420 577 630 914
fax: +420 577 630 921
e-mail: jkm@zlin.eu

nebo lze podat žádost o informace přímo prostřednictvím níže uvedeného webového formuláře, který je k dispozici v českém nebo anglickém jazyce: 

Úřední hodiny:

Pondělí a Středa 8:00 - 17:00
Úterý, Čtvrtek, Pátek 8:00 - 14:00 (po předchozí domluvě) 

Seznam jednotných kontaktních míst v ČR: 

< english version >

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)