Jídlo očima toxikologa - beseda

04. 11. 2015 18:00 - 04. 11. 2015 19:00
vegetariánská restaurace Prašád, areál Svit
Klub zdraví Samari
www.samari.cz

Beseda s RNDr. Blankou Svobodovou na téma:
Jak se dá oklamat zákazník? Jak obarvit potraviny, aby byly stále jedlé? Co je za zakázané a co povolené? Čemu se v jídle vyhnout? Je vlastně džus, který pijeme, ještě džusem?

Pořádá Klub zdraví Samari, jehož  činnost je podpořena z Fondu zdraví statutárního města Zlína.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '15»
PÚSČPSN
      
16
19
21
22
23
24
25
26
27
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)