K ŠTĚSTÍ KLÍČEK JE STŘEVÍČEK BAŤA!

04. 09. 2014 - 17. 11. 2014
Muzeum Jihovýchodní Moravy, 14I15 Baťův institut
Muzeum Jihovýchodní Moravy, 14I15 Baťův institut
573 032 111, info@14-15.cz
www.14-15.cz

VÝSTAVA SE ZAMĚŘÍ NA OBCHODNÍ AKTIVITY FIRMY BAŤA, PŘEDEVŠÍM VŠAK NA STYK SE ZÁKAZNÍKY A FILOZOFII PRODEJE. SOUČÁSTÍ PREZENTACE BUDE STYLIZOVANÁ PRODEJNA S TYPICKÝMI REGÁLY NA OBUV A ATRAKTIVNÍ VÝLOHOU S ORIGINÁLNÍ OBUVÍ Z PRODUKCE FIRMY BAŤA.

Protipólem luxusní prodejny bude ševcovská dílna z konce 19. století, která připomene skromné začátky světově proslulé obuvnické firmy. V další části budou prezentovány katalogy, reklamní slogany, plakáty a novinová reklama na rozličné typy obuvi z produkce firmy Baťa. Představeny budou rovněž kopie návrhů baťovských návrhářů z konce 30. let minulého století, kdy firma vyvážela obuv do předních světových metropolí. Poslední část je věnována osobnosti zakladatele Tomáše Bati. Prezentována bude formou rozličných vzpomínek spolupracovníků, a rovněž formou anekdot a vtipných historek, které byly vydány po jeho smrti.

Výstava se koná u příležitosti 120. výročí založení firmy Baťa.

Vernisáž se uskuteční 4. 9. v 17.00 hod. Otevřeno denně kromě pondělí.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '14»
PÚSČPSN
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)