img-0497.jpg

Kašpar, Melichar a Baltazar dorazili na radnici

publikováno: 3.1.2020

Zlín – Tříkrálová družina se zastavila při svém putování i na zlínské radnici. Po označení vchodových dveří budovy nápisem C†M†B† 2020 a tříkrálovém vinšování přijali mudrci z Východu v doprovodu zástupců Charity Zlín pozvání k posezení s hostiteli – primátorem Jiřím Korcem a jeho náměstkyní Kateřinou Francovou. Hlavním tématem přátelského setkání byla právě probíhající Tříkrálová sbírka s malými i velkými koledníky  v ulicích města, která tradičně ukončí vánoční čas. Představitelé města také neopomněli přispět do kolednické kasičky.

Jednou z akcí, která už neodmyslitelně patří k těmto dnům, a koná se právě na konec této charitativní sbírky ve Zlíně je Tříkrálový festival. Uskuteční se v sobotu 4. ledna od 9 do 13 hodin před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů Zlín na Jižních Svazích.

Na pódiu se budou střídat kapely B.P.T. ZLÍN, Cestující hudba, DoGa UH, taneční a pěvecký folklorní soubor Trnečka. Slovem provede moderátor Martin Pášma.

I letos se mohou návštěvníci těšit na Tříkrálovou zabíjačkovou polévku z rukou zajímavých osobností. Pro všechny příchozí bude zdarma, kdo ale bude mít možnost, může za ni vložit finanční příspěvek do zapečetěné tříkrálové kasičky. Na prodej budou i tradiční zabíjačkové výrobky od řezníka a teplé nápoje včetně francouzského a finského punče.

Harmonogram podávání polévky:

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 2083

Další fotografie

img-0500.jpg img-0510.jpg trikralovy-festival.jpg

Dokumenty ke stažení

.pdf Tříkrálová sbírka 184,43 kB

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)