Katalog poskytovatelů sociálních služeb na rok 2021

publikováno: 12.5.2021

Zlín - Jako jeden z výstupů komunitního plánování je pro občany k dispozici aktualizovaný katalog poskytovatelů sociálních služeb Průvodce sociálními a souvisejícími službami ve Zlíně – březen 2021. Jedná se o již 22. vydání, které připravili pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína ve spolupráci se zaměstnanci z Centra služeb a podpory Zlín, o.p.s. a Z STUDIA, spol. s.r.o.

„Každý rok se v aktualizovaném vydání brožury snažíme reagovat na poptávku lidí a podle toho zařadit žádané a s nimi související služby. Již druhým rokem je v katalogu použito podrobného členění organizací a zařízení v oblasti sociálních a souvisejících služeb. Jako první je uvedena kapitola, která se podrobněji věnuje informacím o sociálních službách. V této kapitole jsou přehledně seřazeny konkrétní druhy sociálních služeb. V abecedním seznamu je pak možno dohledat příslušné kontakty. V další části jsou související služby rozděleny do příslušných kapitol, např. domácí a hospicová péče, kluby seniorů, svépomocné skupiny, orgány státní správy a samosprávy apod.,“ sdělil náměstek primátora města Zlína pro sociální oblast Aleš Dufek.

V omezeném množství je katalog v tištěné podobě k dispozici v sekretariátu Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlín sídlící na tř. T. Bati 3792 a v Městském informačním a turistickém středisku na radnici. K nahlédnutí je dále v Krajské knihovně Františka Bartoše vč. poboček. V elektronické podobě ho lze nalézt na www.zlin.eu.

„Věřím, že katalog pomůže občanům v získávání informací o možnostech zapojení sociálních a souvisejících služeb při tak důležité činnosti, jako je péče o osobu blízkou,“ doplnil Aleš Dufek.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 925


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)