Logo akce

Káva na triko. Byla na zlínské radnici

publikováno: 20.5.2015

Zlín – V rámci soutěže Do práce na kole se na radnici uskutečnila akce Káva na triko. Zájemci, kteří se dostavili, se dočkali výborného nápoje a navíc novinek z oblasti cyklodopravy.

„Ti, kteří jsou registrovanými soutěžícími v akci Do práce na kole od nás navíc dostali drobné dárky. Se všemi jsme diskutovali o problémech, které cyklisty ve Zlíně trápí, poznamenali jsme si řadu podnětů, kterými se budeme zabývat,“ sdělil radní Josef Novák, který zodpovídá za oblast dopravy a cyklodopravy ve městě.

Kávy na triko se zúčastnila i koordinátorka soutěže Jana Vybíralová z iniciativy cykloZLÍN „Těší nás rostoucí zájem cyklistů. Letos již máme ve Zlíně a Otrokovicích 86 soutěžících,“ konstatovala.

Hlavním sdělením kampaně Do práce na kole je to, že bicykl se dá využívat nejen pro volný čas, ale i k dopravě do zaměstnání nebo za nutnými záležitostmi. Jedná se o společenský trend, kterému se radnice snaží vyjít vstříc budováním odpovídající infrastruktury, která ve Zlíně v minulosti cyklistům chyběla.

Čtenost článku: 5818

Další fotografie

Příchozí se zajímali o novinky i problémy v cyklodopravě (autor: Jana Vybíralová) Káva na triku zaujala i média (autor: Jana Vybíralová) Zlín má pro cyklisty spoustu praktických tiskovin (autor: Jana Vybíralová)

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '20»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)