KONCERT CANTICA LAETITIA

25. 10. 2014 - 25. 10. 2014
Academia centrum Univerzity T. Bati, ul. Mostní 5139
Smíšený komorní sbor Cantica laetitia
603 314 799, stradejova@canticalaetitia.cz
www.canticalaetitia.cz

Smíšený komorní sbor Cantica laetitia Vás srdečně zve na slavnostní koncert k 10. výročí založení sboru. Na koncertě proběhne také křest nového CD s názvem "Oj, oj, oj". Posluchači se mohou těšit i na interpretaci skladeb dívčího sboru, který pod názvem Cantica laetitia Zlín vystupoval v letech 2004 až do roku 2012. Na koncertě dále zazní skladby smíšeného sboru, včetně písně „Oj, oj, oj", skladatele Zdeňka Lukáše, která se stala inspirací pro název nového alba. Slavnostním večerem bude provázet herec Městského divadla Zlín Rostislav Marek. Kmotrou CD bude sbormistryně dívčího komorního sboru Bubureza Praha, Miloslava Vítková a nové album uvede do života i náměstek primátora města Zlína Miroslav Kašný.

Začátek koncertu je v 19:00 hodin.

Vstupné na akci je dobrovolné.

Dokumenty ke stažení

.jpg Josef Surovík - sbormistr 1871,42 kB
.jpg sbor Cantica laetitia Zlín 175,79 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)