KONCERT GOSPELOVÉ ŠKOLY DUŠE ZPÍVEJ

10. 07. 2015 - 10. 07. 2015
Kongresové centrum Zlín
Naděje Zlín
778 475 147, j.skyvarova@nadeje.cz
www.nadeje.cz

Naděje Zlín Vás srdečně zve na koncert Letní prázdninové školy gospelů, který se stejně jako loni uskuteční v Kongresovém centru Zlín, v 18:00 hod.

Vstupenky můžete zakoupit na recepci v Domě pokojného stáří (Okružní 5550, Zlín-Jižní Svahy), v pokladně FBM nebo na Tkalcovně (v budově OC Zlín, ul. Kvítková – za prodejnou Baťa).

Cena vstupenky: 150 Kč, rezervace vstupenek j.skyvarova@nadeje.cz, tel.: 778 475 147

Výtěžek akce bude využit na nákup mobilního hydraulického zvedáku pro klienty Domu pokojného stáří Naděje Zlín.

Dokumenty ke stažení

.pdf Gospelový_koncert 837,06 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '15»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)