kal-.jpg

Křest kalendáře zlínských Beranů s historickými vozy proběhne v neděli

publikováno: 7.11.2019

ZLÍN - Máte rádi krásná veteránská auta a hokejové Berany? Pokud sháníte s předstihem vánoční dárek, máme právě pro Vás jeden tip. Hokejový klub PSG Berani Zlín připravil nástěnný měsíční kalendář 2020 s tématikou veteránů ze soukromého muzea historických automobilů Samohýl Motor ve Zlíně-Loukách. Slavnostní křest kalendáře proběhne v neděli 10. listopadu v 15 hodin v prostorách Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně.

 „Pro letošní rok jsme spojili síly se zlínským podnikatelem Ladislavem Samohýlem a jeho unikátní sbírkou krásných automobilových veteránů. Základním motivem jsou právě nablýskaní veteráni s nostalgií dávných let. Fotky jsou nádherné, v každém měsíci najdeme vždy jedno auto a dva hokejisty,“ pověděl Jiří Chalabala, obchodní ředitel zlínského hokeje

Vybrány byly historické vozy především z předválečné doby jako například značky Škoda, kdy Zlín zažíval v Baťovském období největší boom. „Chtěli jsme, aby byl v kalendáři kompletní hráčský kádr. Samotné fotografování proběhlo ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Pro fanoušky bude překvapením styl oblečení hokejistů, neboť částečně navozujeme atmosféru z doby těchto automobilových skvostů,“ upřesnil Chalabala.

Kalendář pokřtí v neděli 10. listopadu ve Zlatém jablku v 15 hodin prezident prezídia zlínského hokeje a primátor statutárního města Zlína Jiří Korec, dále soutěžní automobilový jezdec Tomáš Kostka a kapitán týmu Tomáš Žižka.

Během odpoledne se uskuteční autogramiáda zlínských Beranů a podpisy rozdá rovněž Tomáš Kostka. Zakoupený kalendář si můžete nechat rovnou podepsat. Získáte nejen hodnotný suvenýr, ale především pěkný vánoční dárek. Hokejový kalendář 2020 nafotili zlínští fotografové Robin Nevřala a David Peška. Formát má A3 a cena byla stanovena na 180 Kč. Vedle slavnostního křtu ho zakoupíte dále ve fanshopu při extraligových zápasech Beranů na Zimním stadionu Luďka Čajky.


Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 1081

Další fotografie

kalendar-2020---foto-01.jpg

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)