Křižovatky ADHD

Ve středu 7. října 2020 proběhne v rámci projektu MAP II již druhý ročník konference Křižovatky ADHD, který je letos zaměřen na problematiku dětí s ADHD ve školním prostředí a je určen nejen pedagogům, asistentům a rodičům, ale i všem ostatním, kteří se o tuto tematiku zajímají.

Účastníci se mohou těšit na prakticky zaměřené příspěvky, vedené zkušenými lektory:

Žák s ADHD ve třídě – podpora fungování pomocí videotréninku interakcí (PhDr. Eva Šírová), Využití prvků muzikoterapie ve škole (Mgr. Jana Gavendová), Z praxe dětského psychiatra (MUDr. Vítězslav Kouřil), Práce s emocemi u neklidných dětí (Mgr. Tatiana Jopková, Mgr. Jana Pospíšilová), Podpora příznivého klimatu třídního kolektivu dítěte s ADHD (Mgr. Markéta Dobiášová), ADHD v předškolním věku (Mgr. Petra Mandincová, PhD.), Praktická aplikace podpůrných opatření pro žáky s ADHD (Mgr. Marek Hajžman, Mgr. Michaela Pelajová).

I letošní ročník se uskuteční v budově 15 Baťova institutu. Přihlašování a více informací zde.

dokumenty ke stažení

.pdf KřižovatkyADHD_program_s_přihláškou 331,03 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)