zima1.jpg

Lednová výzva - co nechat někdy auta doma?

publikováno: 9.1.2019

Zlín - Začátek roku je skvělá příležitost začít jinak, lépe a šetrněji. Dali jste si předsevzetí, že se začnete více hýbat?  Jste opakovaně nemocní, máte slabou fyzičku či problémy s psychikou, váš život je samý stres? Řešení se nabízí ve změně uspěchaného životního stylu a začít se dá u své cesty do práce a zpět. Motivační soutěž Do práce na kole (či v zimě třeba pěšky) vyhlašuje lednovou „hec“ výzvu pro otrlé či zkrátka pro ty, kteří to chtějí zkusit v novém roce jinak.

„Můžete začít samostatně, nebo se zapojit mezi ostatní chodce, běžce, lyžaře, cyklisty, koloběžkáře z celé republiky do boje s vlastní pohodlností.  Vezměte to třeba kousek MHD a zbytek dojděte pěšky. Nebo nakombinujte kolo a vlak,“ uvádí Jana Vybíralová z iniciativy CykloZlín, která je také koordinátorkou soutěže. Možností jak se vyhnout stresu na silnicích a v kolonách a zároveň využít čas cesty do práce ke zlepšení fyzické a ostatně i psychické kondice je celá řada.

Pokud rádi soutěžíte, tak se přihlaste do Lednové výzvy na www.dopracenakole.cz. Soutěžit se bude od 21. do 27. ledna 2019. Registrace je otevřená již od 1. ledna. 

Jaká je akce Lednová výzva?

– pouze na jeden týden

– zdarma

– pro jednotlivce

– oceňuje se pravidelnost (ale v registračním systému můžete sledovat i výkonnost)

Dvacet vylosovaných šťastlivců získá registraci do měsíční květnové výzvy Do práce na kole pro celý tým zdarma. Všichni účastníci pak dostanou svůj diplom.

Jízdy, chůzi i běh je možné si zapisovat tak jako v květnové soutěži ručně, nebo pomocí aplikací Urban Cyclers, , SuperLife nebo STRAVA. 

Soutěž pořádá pro celou republiku Auto*Mat z. s. Praha.

 

Reportáž z loňské letní části soutěže naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=Gey4jyyXfmk

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 1009


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '19»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)