LEŠETÍNSKÝ FEST

15. 08. 2015 14:00 - 15. 08. 2015 22:00
parkoviště u hotelu Baltaci Atrium, Lešetín II
občanské sdružení Lešetín Zlín
606 717 668, hospudka@ukovarny.cz
www.ukovarny.cz

Občanské sdružení Lešetín Zlín, které pořádá Lešetínský fašank, letos poprvé v létě pořádá zábavnou akci pro celou rodinu s názvem Lešetínský Fest. Bohatý program začíná ve 14:00 hod. na parkovišti u hotelu Baltaci Atrium na Lešetíně II. Končit bude v cca 22:00 hod. Odpoledne je program zaměřený spíše pro mladší návštěvníky, večer pro ty starší. Vstup je zdarma.

Těšit se můžete na autogramiádu zlínských hokejistů, hudební skupinu Roman Dragoun, Kochta band, Nasycen, zpěvačku Mirku Miškechovou, skupinu Some Reason nebo zlínsko-rakouskou skupinu Woolf & The WorldMoney Pirates. Pro děti bude připraven skákací hrad a korálková dílnička. Dětem zatančí zlínská orientální skupina Oriana Dance.

Návštěvníci se mohou těšit na dobré pití i dobré jídlo. Bude se točit pivo z moravského pivovaru, především pivo Beran. Zájemci si budou moct dát i grilované speciality, pochutiny z udírny nebo festivalový guláš.

Akce je podpořena z Kulturního fondu města Zlína.

Dokumenty ke stažení

.jpg LESETIN FEST_2015 3145,38 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '15»
PÚSČPSN
     
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)