magistrat.jpg

Magistrát se na dva dny uzavře

publikováno: 26.10.2020

Zlín – S ohledem na zhoršující se pandemickou situaci budou provozy Magistrátu města Zlína ve dnech 29. a 30. října uzavřeny. Opatření se týká odborů a oddělení sídlících jak v budově radnice, tak i na detašovaných pracovištích magistrátu.

„Věřím, že prodloužená doba nepřítomnosti pracovníků, která navazuje na státní svátek a pokračuje víkendem, přispěje ke zlepšení epidemiologické situace uvnitř našeho úřadu. Prázdné objekty bez zaměstnanců využijeme k jejich desinfekci, která za běžného provozu není možná,“ vysvětlil tajemník Magistrátu města Zlína Tomáš Lang.

Fungovat bez omezní budou ale například Jednotka sboru dobrovolných hasičů statutárního města Zlína (JPO II/1), městské jesle, Rehabilitační stacionář ve Zlíně na Nivách a rovněž se uskuteční již plánované svatební obřady.

O dvoudenním uzavření provozů Magistrátu města Zlína rozhodl krizový štáb města Zlína spolu se členy Rady města Zlína. Souhlasné stanovisko vydala Krajská hygienická stanice ZK se sídlem ve Zlíně.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 2741


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)