Ve skladu pomoci chybí aktuálně potraviny

Materiální sbírka pro ukrajinské občany: aktuálně chybí potraviny

publikováno: 24.3.2022

Zlín – Sběrné a výdejní místo, které zásobují obyvatelé Zlína a firmy materiální pomocí pro ukrajinské občany, hlásí aktuálně nedostatek trvanlivých potravin.

Koordinátoři sbírky prosí  občany při zásobování skladu o konkrétní pomoc. Akutně z trvanlivých potravin chybí:

-       těstoviny, luštěniny, rýže, mouka, trvanlivé konzervy (zeleninové, masové, rybí, hotová jídla aj.), instantní polévky, paštiky, trvanlivé mléko, olej, sunar, dětskou výživu, kaše, přesnídávky, piškoty, cereálie, sušenky, čaj (všechny druhy), instantní káva, med a cukr.

Z ostatního sortimentu chybí prací prášky, jar, jednorázová holítka, hřebeny a kuchyňské hrnce. Vítané jsou tašky jakéholiv typu, ve kterých si lidé věci odnáší.

Sklad pomoci se nachází v centru Zlína pod Penny marketem (ze zadní strany od parkoviště).

Materiální sbírku pořádá Oblastní spolek  Českého červeného kříže Zlín ve spolupráci se statutárním městem Zlínem. Je určena ukrajinským občanům s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 827


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)