Jubilanti domova se sešli na společné oslavě

Město obnovilo gratulace v domovech seniorů

publikováno: 21.9.2021

Zlín – Po pauze, kterou si vynutila epidemiologická situace, si klienti Domova pro seniory Lukov, opět užili společnou narozeninovou oslavu. U této příležitosti za jubilanty, kteří jsou bývalými občany města Zlína, přijela návštěva  z radnice. Její pracovnice všem za město poblahopřály a  předaly kromě  kytice květin i dárek na přání - poukázku do lékárny. Mezi seniorky a seniory zavítal s gratulací i náměstek primátora města Zlína Aleš Dufek.

Příležitost, setkat se po dlouhé a těžké době s našimi bývalými občany, jsem si nenechal ujít. Navíc, starší lidé velmi ocení, že na ně „jejich“ město nezapomnělo, přestože už se ze zdravotních důvodů museli přestěhovat do pečovatelských zařízení mimo Zlín. Je to pro ně velice důležité,“ uvedl Aleš Dufek.

Tentokrát se zpětně slavily kulaté a polokulaté narozeniny klientů domova za první půlrok roku 2021. Kromě desítky lukovských se v jídelně shromáždilo 17 bývalých občanů Zlína ve věku od 75 do 95  let.

Společné narozeninové oslavy pořádá pro své klienty také Domov pro seniory Burešov. Tady se narozeninová oslava konala na konci června. Všichni zlínští oslavenci obdrželi od města Zlína kromě kytičky i balíček vybraných doplňků stravy a kosmetických přípravků z lékárny. V Domově seniorů Burešov slavilo významné životní jubileum v prvním půlroce 28 zlínských občanů.

„Jsem rád, že se tato tradice společných oslav opět obnovila. Za to patří dík všem pracovníkům domovů, kteří oslavy organizačně zajišťují,“ dodal Aleš Dufek.

Do zlínských domácností dochází za jubilanty u příležitosti dožití 75, 80, 85, 90 a více let  52 dobrovolných spolupracovníků města. S přáním a dárkem navštěvují kromě domácností i zlínské občany umístěné v pečovatelských domech Naděje, Hvězda a Alzheimer centrum Zlín a také mimo Zlín v Otrokovicích, Luhačovicích a Nedašově.

Agendu občanských záležitostí spravuje za Magistrát města Zlína oddělení organizační Odboru kanceláře primátora.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1481

Další fotografie

Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace Město obnovilo gratulace

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)