Jako první letos promovali studenti Fakulty technologické

Město ocenilo studenta

publikováno: 9.7.2020

Zlín – Na Univerzitě Tomáše Bati se uskutečnily slavnostní promoce absolventů. Jako první si své diplomy převzali studenti Fakulty technologické, z nichž jeden – Zdeněk Sedlář – získal ocenění navíc – Cenu primátora města Zlína. Tuto cenu město každoročně uděluje nejlepším studentům za vynikající studijní výsledky a přínosnou diplomovou práci v příslušném roce.

Úspěšný absolvent univerzity Zdeněk Sedlář získal ocenění za diplomovou práci s názvem Optimalizace optického tlustostěnného dílu pro automobilový průmysl, která se zabývá problematikou vstřikování tlustostěnných optických prvků. Diplomová práce je podle pedagogů mimořádná jak kvalitou, tak i přínosem pro praktické aplikace. Kromě toho Zdeněk Sedlář vykazoval během celého studia vynikající studijní výsledky. Cenu a šek na finanční dar 5 tisíc korun převzal mladý muž z rukou náměstka primátora města Zlína Bedřicha Landsfelda.

Další nejúspěšnější studenty z ostatních fakult město ocení v dalších termínech promocí.

„Na Fakultě technologické se podařilo dodržet termín státních závěrečných zkoušek, ale na ostatních fakultách budou promoce kvůli koronavirové pandemii později, a to v září a v říjnu, Státní závěrečné zkoušky ještě stále probíhají,“ objasnila mluvčí Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Petra Svěráková.

Udělení Ceny primátora města Zlína nejúspěšnějším studentům a finanční odměnu schvaluje Rada města Zlína na základě doporučení vedení jednotlivých fakult zlínské univerzity.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 754

Další fotografie

Cenu primátora města Zlína předal náměstek Bedřich Landsfeld Promoční akt

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)