hriste-sokolovna.jpg

Město připravuje rekonstrukci sportovišť v areálu Sokolovny

publikováno: 10.3.2020

Zlín - Sportovní zařízení v areálu Sokolovny v ulici Pod Nivami jsou využívána především házenkáři a hráči malé kopané. Vzhledem k opotřebení zdejších hřišť plánuje zlínská radnice postupnou revitalizaci tohoto areálu. S některými pracemi se již začalo. V současné době tak probíhá rekonstrukce sociálních zařízení. V brzké době také započne instalace zateplení, což naváže na již dříve uskutečněnou výměnu oken a dveří.

 „V současné době máme vypracovanou studii na revitalizovanou podobu areálu a připravujeme zpracování projektových dokumentací,“ uvedl Miroslav Adámek, náměstek primátora pro kulturu a sport. V rámci rekonstrukce dojde na dvou stávajících hřištích k výměně umělého povrchu. Ten současný již nesplňuje bezpečnostní ani kvalitativní kritéria. Současný nevyhovující tenisový kurt, který měl i velmi malou obsazenost, nahradí hřiště s umělým trávníkem.

„Součástí nového hřiště bude i doplnění vybavení v podobě zázemí pro diváky na tribuně či úprava osvětlení,“ doplnil Igor Zipper, vedoucí oddělení prevence kriminality a sportovišť. 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 921


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«duben '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

Neplatí do odvolání
výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)