na-honech.jpg

Město Zlín chtělo vykoupit pozemek za druhým segmentem. Byl upřednostněn jiný zájemce

publikováno: 12.7.2021

Zlín - Výkupem tisíce metrů čtverečních v lokalitě za druhým segmentem na Jižních Svazích chtělo město Zlín vyřešit obavy místních obyvatel z navýšení rušnosti a provozu. Lidé z ulic Na Honech I, II, III se obávali, že by garážový dům, které zde hodlal soukromý investor vybudovat, zahustil zástavbu a snížil kvalitu bydlení. Město Zlín mělo v úmyslu tuto situaci vyřešit výkupem předmětného pozemku. Výkup se však zrealizovat nepodařilo.

 „Prodávající bohužel upřednostnil zájemce, který byl schopen požadovanou cenu složit více méně okamžitě. Město bylo ochotno akceptovat cenu. Musí se však také držet zákonů a výkup bylo v tomto případě nutné nechat schválit zastupitelstvem města. To by znamenalo pro dosavadního vlastníka čekat o několik týdnů déle. Upřednostnil proto jiného zájemce,“ vysvětlil Pavel Brada, náměstek primátora.

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 1616


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)