Pohodlné placení mohou řidiči využít  už i na T. G. Masaryka

Město zvýhodní krátkodobé stání. Nově na náměstí T. G. Masaryka

publikováno: 10.1.2022

Zlín – Pohodlné placení parkování prostřednictvím parkovacích automatů či služby MPLA funguje ve Zlíně již nějakou chvíli. Nově se však k lokalitám, kde lze tuto možnost využít, přidává také prostor náměstí T. G. Masaryka.

Možnost zaparkovat krátkodobě svůj vůz bez nutnosti zdlouhavého hledání, kam jej vlastně umístit, je cíl za kterým jdeme. Zprovoznění dalších placených stání, kde nebudou převládat dlouhodobě zaparkovaná vozidla je jeden z dílčích kroků celé strategie parkování ve městě Zlín“,. uvedl radní pro dopravu Michal Čížek.

Lidé si zde budou moci od pondělí 10. ledna 2022 své parkování zaplatit jak pomocí automatů, tak i prostřednictvím mobilního telefonu. S aplikací MPLA.IO celý proces platby proběhne na pár kliků, a tedy mnohem komfortněji a bez nutnosti chodit vůbec k parkomatu.

Služba MPLA je komfortní a bezpečný způsob bezhotovostní platby za parkování. Jedná se o nejrychlejší bezhotovostní platbu parkovného. Bez hledání parkovacího automatu a drobných po kapsách. S možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit. Stačí několik kliknutí a parkovací automat máte v mobilu.

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá. Jedná se o nejrozšířenější službu tohoto typu v ČR, více než 20.000 transakcí/den. Díky ní lze platit platební kartou MasterCard a Visa, palivovými kartami CCS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil), kartou MPLA, Twisto kartou nebo lze využít jednorázové platby prostřednictvím Google Pay a Apple Pay.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1792


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)