MÍSTO VĚDCE GENERÁLEM

24. 09. 2014 - 24. 09. 2014
Krajská knihovna Fr. Bartoše, sál B v 15. budově, 2. patro
Krajská knihovna Fr. Bartoše
573 032 400, info@kfbz.cz
www.kfbz.cz

Přednáška v rámci cyklu Rozumíme historii?! zaměřená tentokrát na 1. světovou válku a osobnosti z našeho regionu. Přednáší Mgr. Pavel Šrámek, Ph.D. ze Státního okresního archivu Zlín. Půjde například o generála Vladimíra Kajdoše, rodáka z Němčic u Holešova, který se stal II. zástupcem náčelníka Hlavního štábu československé armády a na podzim 1938 dokonce i ministrem, o generála Miroslava Tomáše Miklíka, rodáka z Kunovic, který dosáhl funkce I. zástupce náčelníka Hlavního štábu československé armády, chybět nebude samozřejmě napajedelský rodák generál Josef Šnejdárek.

Začátek v 17:00. Vstupné 40 Kč, snížené 30 Kč.

http://www.kfbz.cz/velka-valka-jako-ustredni-tema-historickeho-cyklu 

Dokumenty ke stažení

.pdf 1 svetova valka 667,88 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '14»
PÚSČPSN
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)