Muzejní čtvrtek - Do země orlů - zoologická expedice do Albánie

23. 10. 2014 - 23. 10. 2014
budova 14 továrního areálu, 5. podlaží
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně
573 032 111, info@14-15.cz
www.muzeum-zlin.cz, www.14-15.cz

Cestovatelská beseda s projekcí.

Z pohledu přírodovědců se i v Evropě nacházejí místa, která nejsou dostatečně probádaná. Kvůli dřívějšímu politickému uspořádání a navazujícímu chaosu po pádu tamního režimu k nim rozhodně patří Albánie a také některé sousední státy. Společnost ZOOGEOS podnikla již několik výprav za poznáním přírody této hornaté země. V roce 2013 účastníci expedice zkoumali mimo jiné divoká pohoří Valamare a Nemercke, slaniska v Národním parku Butrint a lesy v okolí Llogarského průsmyku. 

Přednášet bude účastník výpravy RNDr. Dušan Trávníček, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně.

Začátek v 17:00.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)