NEBESKÉ NÁMĚSTÍ

05. 12. 2014 - 05. 12. 2014
náměstí Míru ve Zlíně
Statutární město Zlín
577 630 222, is@zlin.eu
www.zlin.eu

Přijďte v pátek 5. prosince 2014 na setkání všech Mikulášů, andělů...ale i čertů na náměstí Míru ve Zlíně. Těšit se můžete na bohatý program. Představí se Vám Divadlo Hvozdná s představením Taneček přes dvě pekla, Standa Hložek s kapelou, Orianadance a jejich mikulášské taneční vystoupení. Děti se budou moci svézt na mikulášských ponících, nechat si namalovat na obličej krásný obrázek, nebudou chybět soutěže a odměny pro děti, mikulášská nadílka a teplý čaj se sladkou odměnou.

Nebeské náměstí začíná v 16:00 hodin.

Dokumenty ke stažení

.jpg mikuláš 923,66 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)