Nové hřiště

Nové hřiště v Centrálním parku zve k návštěvě

publikováno: 8.6.2016

Zlín - V Centrálním parku na Jižních Svazích je nově zpřístupněno nové třígenerační sportovní hřiště. Pro děti je tu lanový prvek a atraktivní dvojtrampolína, pro mládež a dospělé workoutové a fitness prvky, takže zabavit se tu může opravdu každý.

„Ve Zlíně je to první venkovní hřiště s prvky workoutu. Hřiště je zaměřené sportovně a je pro všechny věkové kategorie. I pro malé děti byly zvoleny prvky, které rozvíjí jejich pohybové dovednosti a obratnost,“ sdělil náměstek primátora Ondřej Běták.

Hřiště uprostřed centrálního parku je otevřeno pro širokou veřejnost v hlavní sezonu do 21 hodin a umožňuje cvičení pod širým nebem. Prvky jsou určeny k protahovacím a posilovacím cvikům a zvyšování kondice. Na jednotlivých zařízeních jsou umístěny pokyny pro správné cvičení, navíc je možno si zvolit obtížnost cvičení dle vlastní kondice.

Hřiště bylo vystavěno díky oddělení prevence kriminality a sportovišť ve spolupráci s odborem městské zeleně. Město do budoucna plánuje další výstavbu sportovních hřišť. „Momentálně se na Mokré dokončuje multifunkční sportoviště s pryžovým povrchem vhodné především pro míčové hry a v jednání je instalace workoutových sestav v dalších částech města,“ sdělila Michaela Trnavská z Odboru městské zeleně magistrátu.

Čtenost článku: 10840

Další fotografie

Nové hřiště Nové hřiště Nové hřiště

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)