Nový web Technických služeb Zlín

Nový web Technických služeb Zlín přidává zajímavou službu Moje ulice

publikováno: 4.10.2018

Zlín - Větší přehlednost, modernější vzhled, ale především snadno dostupné informace. Tak lze stručně popsat nové internetové stránky společnosti Technické služby Zlín. Úplnou novinkou je služba Moje ulice, kde lze podle adresy jednoduše zjistit vše podstatné o termínech souvisejících se svozem všech druhů odpadů.

Webové stránky Technických služeb Zlín jsou dostupné na adrese www.tszlin.cz. Respektují nový vizuální styl, jsou přehlednější a snaží se informace, které občany a další klienty zajímají, soustředit do přehlednějších bloků. Přibyla tak například rubrika s názvem Často kladené dotazy. Zde soustředěné informace byly i v původní verzi, ale jejich nalezení nebylo tak intuitivní. Podobným příkladem je i záložka Objednávka služeb, kde lze na jednom místě poptávat vše od přistavení kontejneru až po drobné stavební práce.

Přehlednější je nově i možnost oznámit poruchy a závady prostřednictvím banneru přímo na hlavní stránce webové prezentace. „Takto nás může každý ihned upozornit na špatně fungující semafor, poškozenou či přeplněnou odpadovou nádobu, nesvítící veřejné osvětlení a podobně. Možnost oznámit vše telefonicky na dispečink pochopitelně zůstává i nadále zachována,“ přibližuje další novinku ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch.

Pro občany Zlína je ale asi nejzajímavější novinkou služba Moje ulice. Dostat se do ní lze ze záložky přímo z hlavního menu. Po vyplnění ulice se objeví veškeré zatím dostupné informace o tom, kdy je v dané lokalitě svážen komunální či tříděný odpad, kdy zde probíhá blokové čištění či jaké jsou termíny vývozu veřejných odpadkových košů, nádob na plasty, papír a podobně. „Už teď je zde soustředěno množství informací, navíc na službě chceme dále pracovat,“ podotýká Jakub Černoch.

 

Doplňující informace

Technické služby Zlín jsou plně vlastněny statutárním městem Zlín, zaměstnávají asi 200 pracovníků, kteří mají k dispozici bezmála stovku vozidel a strojů. Starají se především o odpadové hospodářství přes svoz, třídění až po skládkování, letní i zimní údržbu komunikací a chodníků, provoz parkovišť, semaforů a veřejného osvětlení.

 

 

Vložil/a: Zdeněk Dvořák
Čtenost článku: 2162


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '19»
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)