prvni-milion.jpg

O přízeň v soutěži Můj první milion bojuje 61 podnikatelských nápadů

publikováno: 22.2.2021

Zlín – 61 záměrů ve dvou kategoriích. Takový je výsledek uzávěrky přihlášek 14. ročníku akcelerátoru Můj první milion, za nímž stojí zlínské Technologické inovační centrum. Deset záměrů z každé kategorie nyní čeká osmitýdenní akcelerační program, který se vzhledem k pandemii koronaviru přesune do online prostředí. K 16. únoru se v pořádající agentuře sešlo v kategorii středních škol 20 záměrů z celkem 10 institucí, do kategorie vysoké školy a veřejnost bylo přihlášených dokonce 41 záměrů, 15 z nich vzešlo z Univerzity Tomáše Bati. Odborná porota má nyní nelehký úkol – vybrat top 10 nejzajímavějších projektů v každé kategorii. Jejich autory pak čeká online akcelerační program nabitý odbornými workshopy a konzultacemi s mentory, kteří se pokusí jejich podnikatelské plány co nejvíce přiblížit k úspěšné realizaci.

Během osmi týdnů si účastníci akcelerátoru díky podpoře exkluzivních partnerů projektu Můj první milion prohloubí znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení a plánování, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také své prezentační dovednosti. „Akcelerační program si bere za cíl nejen posunout záměry účastníků v jejich realizaci, ale také naučit představit svůj podnikatelský projekt potenciálnímu investorovi. Toho mohou ostatně potkat už během samotného programu, což je bezesporu velmi atraktivní benefit,“ prozradil za Technologické inovační centrum Petr Konečný.

Na závěr si tři vítězné záměry z obou kategorií odnesou finanční podporu, která usnadní rozjezd jejich podnikání, a možná i investici až 1,5 milionu korun. Bohatší budou také o znalosti, zkušenosti, exkluzivní kontakty a know-how těch nejlepších. Velké finále a ocenění vítězných projektů se uskuteční 20. května. Více info na www.mujprvnimilion.cz

Jedním z partnerů akceleračního programu Můj první milion je i statutární město Zlín.

Zdroj:TIC

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1333


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)