Zlin-celkovy-pohled.jpg

Opatření přijatá na jednání Krizového štábu ORP Zlín dne 15. října

publikováno: 16.10.2020

Zlín - Vývoj v šíření nákazy COVID – 19 přiměl představitele města k přijetí dalších preventivních a také provozně technických opatření.

S účinností od pátku 16. října se tak až do odvolání přerušuje agenda tzv. jubilantů, kdy dobrovolní spolupracovníci zajištují osobní přání občanům města slavicí významné jubileum a předávají jim květiny a dárkové balíčky. Uzavřeny jsou také kluby seniorů.

Po dobu nouzového stavu se také v místních částech nebude uskutečňovat hlášení místního rozhlasu. Vysílat se bude pouze hlášení VISO, tedy pouze hlášení výstražná. Pro provoz komisí místních částí bylo také doporučeno, aby komise přerušily osobní jednání a v době nouzového stavu řešily nejnutnější agendu elektronicky. V případě provozu kanceláří místních částí bylo rozhodnuto o zachování provozu za předpokladu dodržení úřední doby dle vládního nařízení a dalších preventivních opatření. V ojedinělých případech, kdy je pracovník považován za rizikovou skupinu, může být kancelář uzavřena, o čemž bude veřejnost informována.

Již ve středu 14. října byly v hromadné dopravě zrušeny školní spoje. Od pondělí 19. října pak přejde DZSO na letní/zimní jízdní řády, kde je nižší četnost spojů. Toto omezení je platné po dobu uzavření škol. V individuálních případech však může dojít k posílení spojů tak, aby nedošlo k výraznému omezení cestujících. DSZO bude vytíženost linek monitorovat.

V souvislosti s aktuálními opatřeními v rámci nouzového stavu je z důvodu karantény dočasně uzavřeno pracoviště evidence vozidel Magistrátu města Zlína v budově L. Váchy 602.

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 4892


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)