OTEVŘENÍ MÍSTA PŘÁTELSKÉHO RODINĚ

06. 10. 2014 - 10. 10. 2014
Family Point, Senior Point
Family point Zlín
608 504 612
www.zlin.familypoint.cz

Otevření prvního zlínského Family Pointu proběhne v pondělí 6. října 2014 od 14 hodin v bývalé knihovně na třídě T. Bati č. 204. V průběhu celého odpoledne se můžete přijít podívat do nových prostor v centru města, které budou přátelské rodině. Maminky zde mohou nakojit svá miminka, přebalit, nebo jim ohřát stravu. Mohou zde získat informace týkající se rodiny a služeb, které se v našem městě v této oblasti nabízí. Zároveň bude uveden do provozu také Senior Point - služba pro seniory.

PROGRAM

Pondělí 6.10. od 14h - Odpoledne otevřených dveří - přijďte se podívat do nových prostor Family Pointu, budete vítáni!

Úterý 7.10. od 9,30h - beseda pro rodiče se specializovanou dětskou sestrou Markétou Křížkovou na téma Předčasně narození a péče o ně. Děti vezměte s sebou, mohou si pohrát v našem dětském koutku.

Středa 8.10. od 9,30h dopoledne pro starší občany - ochutnávka Klubu aktivních seniorů KLAS s Centrem pro rodinu Zlín o.s.

Středa 8.10. od 16h beseda s odborným lékařem MUDr. Pavlem Janekou na téma Život s celiakií, prevence rakoviny tlustého střeva

Čtvrtek 9.10. od 9,30h Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi s Klubem maminek Zlín.

Čtvrtek 9.10. od 16h Aktivizace v seniorském věku - vzdělávací setkání s tvořením připravuje Denní centrum pro seniory Domovinka.

Pátek 10.10. od 9,30h Strollering - mateřská v pohybu - ukázka cvičení maminek s kočárky.

Pátek 10.10. od 16h Přírodní hrátky - stanoviště pro děti se zlínskou Lesní školkou.

Po celý týden bude probíhat soutěž pro děti "Namaluj svou rodinu". Všechny akce jsou zdarma. 

Akce se konají pod záštitou náměstka primátora města Zlína Mgr. Miroslava Kašného.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)