PTB Libor Stavjaník

Památník Tomáše Bati otevírá koncertem

publikováno: 13.5.2020

Zlín – Novou sezónu Památníku Tomáše Bati zahájí večerní koncert. Uskuteční se v pátek 15. května od 20 hodin a vystoupí na něm akordeonista Vojtěch Szabó a zpěvačka Julie Vajdáková.

Na místě, v prostoru Památníku, bude moci vystoupení sledovat 30 posluchačů. Účast je nutné rezervovat předem na e-mailu pamatnikbata@zlin.eu (rozhoduje pořadí). Vstup je zdarma.

Všichni ostatní mají možnost sledovat koncert z pohodlí domova na streamu. Stačí se jen připojit na Facebook Živý Zlín, kde stream poběží online: https://www.facebook.com/zivyzlin/. Je vytvořena i FB událost: Kultura ŽIVĚ a na NETU: Vojta Szabó & Julie Vajdáková

Záznam koncertu a další zajímavosti ze zlínské kultury budou k dispozici také na webu www.zivy-zlin.cz. Právě ve spolupráci s projektem Živý Zlín je koncert organizovaný.

Otevírací doba během sezóny:

Od května do září je Památník Tomáše Bati otevřený po celý týden kromě pondělí. Průvodci už nyní nabízí komentované prohlídky pro veřejnost. První prohlídka startuje v 10 hodin, poslední končí 17. hodinou. Nadále platí, že interiér Památníku je přístupný pouze s průvodcem, proto se do něj vchází přes infopoint, sídlící ve vedlejší budově gymnázia (vlevo od Památníku). Cca 100 kroků na konci budovy je samostatný vchod.

Až do odvolání je třeba při návštěvě Památníku dodržovat zvýšená hygienická opatření:

• odstupy mezi lidmi minimálně 2 metry,

• neustále chráněný nos a ústa rouškou/šátkem/nákrčníkem, apod.,

• prohlídková skupina o maximálním počtu 10 osob,

• uvnitř infopointu budou moct být v jeden okamžik přítomni maximálně dva návštěvníci,

• dezinfekce rukou před vstupem do objektu.

Tým Památníku Tomáše Bati je k dispozici na e-mailu pamatnikbata@zlin.eu a na tel. 575 570 720.

 

 

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 2723


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)