Popis diskusního fora

Na diskusním fóru odpovídají zaměstnanci Magistrátu města Zlína.

Diskusní fórum Magistrátu dává prostor všem, kteří se chtějí zeptat na situaci ve městě, či sdělit svůj názor. Dotazy však musí směřovat na adresu zaměstnanců Magistrátu města Zlína (MMZ).

Dotazy na členy Rady města Zlína či Zastupitelstva města Zlína ani na zřízené či založené organizace a společnosti, zde nebudou zveřejněny.

Na internetovém fóru MMZ již v budoucnosti nenajdete vulgární a urážlivé dotazy a reakce. Mezi nepřípustné patří také dotazy anonymní, podepsané likvidátor atd. E-mail odesílatelů musí být funkční a jejich funkčnost je před odesláním příspěvku prověřována.

Dotazy, které se pravidelně opakují a z jejichž obsahu je zřejmé, že pisatele nezajímá odpověď, ale pouze nekonstruktivní kritika, nemusí být zveřejněny.

Na stanoviska, názory a komentáře občanů nebudou zaměstnanci reagovat.

Diskusní fórum je moderované.
Všechny příspěvky jsou odesílány administrátorovi ke zpracování a zveřejněny budou následující pracovní den.

Maximální délka příspěvku je omezena na 1500 znaků včetně mezer.

Diskusní fórum není určeno k podávání žádostí o informace ve smyslu zákona 106/99Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Všechny příspěvky budou zveřejňovány po dobu 1 měsíce od zadání prvního příspěvku na dané téma.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)