radnice.jpg

Pořadatelé kulturních akcí získali od města dotace i na neuskutečněné akce

publikováno: 25.11.2020

Zlín – Město podpořilo organizátory kulturních akcí. Na akce, které se kvůli epidemii koronaviru neuskutečnily, měli možnost získat alespoň část původní dotace. Ta měla za cíl pokrýt náklady, které jim s přípravou akce prokazatelně vznikly. Kompenzace, o které rozhodla Rada města Zlína, se týkala žadatelů o dotaci z kulturního fondu města, kteří již měli schválenu a uzavřenu smlouvu o poskytnutí dotace.

„Chtěli jsme podpořit organizátory kulturních akcí, kteří plánované akce nemohli z důvodu vládních opatření realizovat. Od města mohli získat kompenzaci nákladů spojených s organizací a přípravou akce, a to až do výše osmdesáti procent původní přislíbené dotace,“ uvedl náměstek primátora Miroslav Adámek.

S organizátory kulturních akcí a zároveň žadateli o dotaci byl uzavřen dodatek k veřejnoprávní smlouvě o poskytnutí dotace z Kulturního fondu statutárního města Zlína na kulturní akci konanou ve druhém pololetí letošního roku.

„Podmínkou uzavření dodatku bylo oznámení příjemce dotace o skutečnosti, že se akce nemohla konat v původně předepsaném termínu, které bylo společně s žádostí o umožnění vyúčtování doručeno na Odbor kultury a památkové péče MMZ před termínem konání akce,“ upřesnila vedoucí Odboru kultury a památkové péče Eva Ryndová.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 552


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->