Velké kino čeká přestavba

Pozvánka na diskuzi o proměnách staveb

publikováno: 6.5.2022

Zlín – Inovativně s respektem k minulosti. To je název debatního  pořadu, který se koná  12. května  2022 ve Zlíně. Místem debaty je objekt Technologického inovačního centra sídlícího v budově č. 23 bývalého továrního areálu. Pořad začíná v 17:30 hodin.

Na programu bude prezentace a následná diskuze s autory návrhů významných přestaveb:

Slávie České Budějovice od autorů  ChaixMorellassociate + PichlerArchitekten  + Jan Proksa (FR-A), Velké kino Zlín od autorů Re architekti (CZ) a Magistrát Přerov od Anagram (A-U) + Gruppa studio (ES-NL). Hosty budou Jan Proksa, Jiří Žid a Jan Kudlička. Speciálním hostem bude Silvie Stanická z Fakulty multimediální komunikace Univerzity Tomáše Bati.

Debata v rámci cyklu Pro lepší život ve městech bude probíhat v českém jazyce a je určena pro odbornou i laickou veřejnost. Pořadatelem je Kancelář Kreativní Evropa a Centrum pro středoevropskou architekturu. Cyklus debat míří na aktuální městské projekty realizované v našem prostředí a má podpořit iniciativu Nový evropský Bauhaus.

Partneři události: FMK UTB, Zlín 700, Design Week.

Akce bude také živě vysílána na sociální sítě.  Více na: www.kreativnievropa.cz

Vstup zdarma.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 525

Další fotografie

Velké kino čeká přestavba

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)