Pravidla registrace

Registrace a následný výběr zájemců na jarmarky probíhá pouze elektronickou formou v termínech předem zveřejněných na webových stránkách města Zlína.

Na akci Adventní Zlín 2019 je umožněn prodej pouze v městských prodejních stáncích, není umožněn prodej ve vlastních stáncích.

Zájemce o účast je povinen vyplnit registraci důkladně, v celé její úplnosti tak, aby poskytnuté údaje odpovídaly skutečnosti. Pro uvedení doplňujících informací jsou v registračním formuláři k dispozici poznámky. Sortiment uvedený zájemcem musí korespondovat s druhem pronájmu uvedeného v ceníku, který je dostupný na webových stránkách města http://bit.ly/2GGpaie.

Pokud zájemce uvede nesprávné či zavádějící údaje týkající se především nabízeného sortimentu a jeho původu, vyhrazuje si organizátor právo navýšit na základě zjištěných skutečností dotyčnému zájemci dodatečně výši nájmu dle odpovídající kategorie uvedené v ceníku. V případě chybějících údajů nebude registrace akceptována.

Registrační kód je po provedení registrace automaticky vygenerován a zaslán na uvedený e-mail zájemce. V případě, že e-mail zájemci nebude doručen, byla registrace provedena chybně. Potvrzovací e-mail s registračním kodem si zájemce uchová pro další postup.

Seznam vybraných zájemců je vždy v předstihu zveřejněn na webových stránkách města Zlína. Zájemce je v seznamu uveden pod přiděleným registračním kódem. U registračního kódu je přidělen variabilní symbol a částka, kterou zájemce uhradí nejpozději do aktuálně uvedeného data, a to buď bankovním převodem na účet č. 3049002/0800, poštovní poukázkou nebo hotově/platební kartou v pokladně MMZ. Doklad potvrzující platbu doručí zájemce ihned po uhrazení buď na e-mail jarmarky@zlin.eu, poštou na adresu Magistrát města Zlína, oddělení cestovního ruchu a informací, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín či osobně na oddělení cestovního ruchu a informací.

Na základě uhrazených plateb bude na webových stránkách zveřejněn seznam zájemců vč. přidělených stánků a plánek rozmístění stánků. Tento seznam bude zveřejněn nejpozději dva dny před termínem konání jarmarku. Smlouvy a potřebné dokumenty včetně výjezdových karet budou předány organizátorem na místě při převzetí stánku nebo v Městském informačním a turistickém středisku (přízemí budovy radnice).

Ostatní zájemci, kteří nebyli zařazeni do seznamu vybraných zájemců, budou vedeni jako náhradníci. V případě, že se zájemce nestihl zaregistrovat v určeném termínu, může svou nabídku zaslat na e-mail jarmarky@zlin.eu a bude automaticky zařazen mezi náhradníky. Do e-mailu uvede zájemce kontakt a podrobný popis nabízeného sortimentu.

Samotná registrace nezaručuje automatickou účast na jarmarku. Organizátor jarmarku si vyhrazuje právo na výběr prodejců dle tématického zaměření jarmarku a dalších kritérií. V rámci zachování jednotného vzhledu jarmarků jsou vlastní stánky povoleny pouze ve výjimečných případech, a to po předchozím projednání s organizátorem.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)