predprodej-foto.jpg

Předprodej jízdenek v ulici Školní zahájí provoz, ostatní rozšíří otevírací dobu

publikováno: 13.5.2020

Zlín – Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice informuje, že od pondělí 18. května znovu otevře pracoviště předprodeje jízdenek ve Školní ulici ve Zlíně. Tento předprodej byl zcela uzavřen v důsledku poklesu počtu cestujících a souběžně s celostátními omezeními, která měla zabránit šíření koronavirové infekce. Zároveň rozšíří otevírací dobu v předprodeji na Jižních Svazích a v Otrokovicích na Baťově.

Předprodej v ulici Školní bude otevřen v čase od 7 do 18 hodin. Zatím jen v pracovních dnech. Současně rozšíříme otvírací dobu v předprodeji, který je umístěn v objektu supermarketu Billa na zlínském sídlišti Jižní Svahy, na časy od 7 do 10 a od 13 do 17 hodin. Také v Otrokovicích na Baťově bude otvírací doba našeho předprodeje upravena na dobu od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin,“ uvedla vedoucí předprodejů DSZO Jana Pokorná.

DSZO provozuje pět vlastních předprodejních pracovišť – ve Zlíně na náměstí Práce, ve Školní ulici, v supermarketu Billa a v sídle DSZO na Podvesné XVII a pracoviště na Baťově v Otrokovicích. Všechna budou zatím otevřena pouze v pracovních dnech. Jednorázové i časové jízdenky DSZO si mohou cestující zakoupit rovněž v pokladnách železničních stanic Zlín střed a Otrokovice. U obou uvedených nádražních přepážek je zajištěna též sobotní a nedělní otvírací doba.

Více na: www.dszo.cz/

 Zdroj: DSZO

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 3162


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)