Příběh paneláku ve Zlínském kraji

14. 07. 2015 - 04. 10. 2015
14|15 Baťův institut, prostranství před budovou 14
14|15 Baťův institut
573 032 111, info@14-15.cz
www.galeriezlin.cz

Exteriérová výstava určená pro zájemce z řad odborné i laické veřejnosti přiblíží první poválečné sídliště ve Zlíně Obeciny, vznik vůbec prvního prototypu panelového domu ve Zlíně a historii a současnost vybraných panelových sídlišť ve Zlíně (Bartošova čtvrť, Jižní Svahy) a v Otrokovicích (Trávníky).

Výstava bude volně přístupná veřejnosti. Výstava je jedním z výstupů rozsáhlého pětiletého projektu, mapujícího panelová sídliště jako důležitý urbanistický, architektonický i historický fenomén a vyvrcholí v roce 2017 soubornou výstavou v Praze.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '15»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)