Společná fotografie

Primátor Jiří Korec přijal mistrovské sledge hokejisty

publikováno: 23.8.2019

Zlín - Primátor města Zlína přijal mistrovský tým české para hokejové ligy SHK LAPP Zlín. Setkání proběhlo v přátelské atmosféře na půdě městské radnice ve čtvrtek 22. 8. ve 14:30 hodin.

Primátor Jiří Korec společně s předsedou sportovní komise Františkem Pilkou ocenil dlouhodobé výborné výkony sledge hokejistů a reprezentaci města. „Jsme hrdí, že má Zlín nejlepší český sledge hokejový tým, který vytvořil pěti tituly po sobě vítěznou dynastii. Sledge hokej budeme i nadále podporovat a myslíme na něj i při rekonstrukci Zimního stadionu Luďka Čajky. Řešíme i možnosti větší propagace para sportů“ řekl zástupcům týmu SHK LAPP Zlín Jiří Korec.

Zdeněk Hábl, předseda a hráč SHK LAPP Zlín za tým pronesl: "Jsme velmi vděční za to, jak skvělou spolupráci máme s městem. Na náš sport se velmi těžko shánějí finance, stejně tak je pro nás potřeba důvěra partnera, kterou nám město dává. Věříme, že vše splácíme svými skvělými výkony a reprezentací města Zlína."

Po slavnostním přípitku se úřadující mistři české para hokejové ligy podepsali do kroniky města Zlína.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 631

Další fotografie

Úvodní řeč primátora (autor: Jan Salač) Zdeněk Hábl promluvil za sledge hokejisty (autor: Jan Salač) Jiří Korec předává pamětní listinu města Zlína (autor: Jan Salač) Podepsání do kroniky města (autor: Jan Salač) Podepsání do kroniky města (autor: Jan Salač) Konverzace se zástupci týmu SHK LAPP Zlín (autor: Jan Salač)

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)